czwartek, 7 stycznia 2016

FRIENDS | NEW YEARS

Przyjaźń cenniejsza niż złoto.
Wracamy w 2016 roku. Wraz z nowym rokiem chciałabym ''chwycić za nogi'' temat przyjaźni. Czy jest ona ważna? Czy gra ona w naszym życiu jedną z ważniejszych ról? Sądzę, że ważne jest mieć osobę,której można zaufać,powierzyć każdy sekret. Pragnę przedstawić wam naszą zgraną paczkę, w której skład wchodzą Janka,Marta,Iza oraz współautorka bloga Andżelika. :) Poniżej znajdziecie zdjęcia z naszego wspólnego wypadu na miasto.

Kim dla Ciebie jest przyjaciel? Masz przyjaciela? Daj znać w komentarzu! :)

Kruszyn

Zdjęcia powyższe wykonane były jeszcze przed nowym rokiem, dlatego nie znajdziemy na nich śniegu, a dodaję je tu by pokazać w jak szybkim tempie zachodzą zmiany w naszym życiu. U nas już spadł śnieg, trochę późno, ale spadł. Uwielbiam gdy śnieg jest biały, leży oraz nie topnieje, ale fakt faktem kiedyś stopnieć musi. Mam jednak nadzieję, że nie nastąpi to zbyt szybko. Na koniec pozostawiam Wam nutkę na to dzisiejsze popołudnie. :) 

 U Was także spadł śnieg? 
3 komentarze:

  1. Proponuje pisać trochę dłuższe posty, żeby było więcej do poczytania. :) Ale to tylko mój szczegół. Z takimi temperaturami szybko nie stopnieje. Dzisiaj u mnie z nieba posypały się duże płatki sniego, co w gruncie rzeczy mnie cieszy, bo jeśli już ba być zima, to ze sniegiem... Powodzenia w blogowaniu :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Myślę, że przyjaźń jest cenniejsza niż miłość. Mam kilku wspaniałych przyjaciół, za których jestem wdzięczna i dziękować będę do końca. :)

    Mój blog - klik.

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...