O NAS

Bloga prowadzimy we dwie. Jesteśmy bliskimi przyjaciółkami. Mieszkamy w dwóch oddalonych od siebie miejscowościach jednak nie przeszkadza to w spotkaniach czy też aktywnym komunikowaniu się w sprawach bloga. Prowadzimy tego bloga z myślą rozwoju, jesteśmy gotowe na poruszenie KAŻDEGO tematu, nie ograniczamy się!

AB
Mam na imię Angelika, rocznikowo mam 16 lat. Mieszkam poza granicami Polski. Interesuję się żużlem, piłką nożną, siatkówką. W gimnazjum byłam szkolnym Sportowcem Roku. :) Działalność bloga zapoczątkowałam 20.07.2014 roku. Do założenia własnego bloga zainspirowałam się po przeczytaniu wielu innych.
AP
Mam na imię Andżelika. Mieszkam w mniejszej miejscowości i chodzę do liceum w Bydgoszczy. Moją odwieczną pasją jest taniec, potem do tego grona dołączyła piłka ręczna. Do pomniejszych zainteresowań zaliczają się: psychologia, siatkówka, książki, ekologia, muzyka... Nie lubię naleśników (taki ze mnie odmieniec). Nie do mnie należą ład i harmonia.Pewnie pojawia się w Twojej głowie pytanie - Skąd AB&AP? 

Nazwa ta wzięła się od naszych inicjałów. :)
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...