sobota, 18 lipca 2015

Fascynacja czy chwilowe zainteresowanie?


Myślę, że nie ma w tym momencie osoby,która nie wie co zrobił "fan" Gangu z Albanii. Nie będę o tym się rozpisywać,bo nie mam zamiaru wysławiać takiego zachowania i osoby która to robi. 

weheartit

Jednak w związku z tym chciałabym trochę nawiązać do tej fascynacji szczególnie osób w wieku 11-17 lat, choć nie tylko. Często z tej fascynacji (najczęściej wykonawcami czy raperami, którzy są obecnie "na fali") fani robią różne rzeczy, czy to tatuaże czy też "skaryfikejszyn modyfikejszyn" bądź inne rzeczy. Nie mam nic do osób, które noszą koszulki czy mają gadżety różnych zespołów,ale sądzę,że okaleczanie się dla zespołu,który z czasem przeminie i przyjdzie czas na nowy.. tak jak za swojego czasu Czadoman i "Ruda tańczy jak szalona" czy też  "Ona tańczy dla mnie" zespołu Weekend jest conajmniej mało mądre.


Jest to moje zdanie,a co Ty o tym sądzisz? Podziel się w komentarzu ;)
weheartit

Zbliżając się ku końcowi dzisiejszego posta chciałabym poprosić moją czytelniczkę,mam nadzieje,że to przeczytasz, kiedyś pisałaś do mnie na asku, gdy mnie widziałaś w Bydgoszczy,jeśli nadal byłabyś chętna się poznać, spotkać czy cokolwiek to w sierpniu będę miała bardzo dużo wolnego czasu,więc chętnie bym się spotkała z kimś gdyby był ktoś chętny! :) Wszystkie dane kontaktowe znajdziecie w zakładce "kontakt", chętnie poznam bliżej wszystkich czytelników, więc nie wstydzić sie i pisać, ja nie ugryzę. :)

Ostatnią informacją do dzisiejszego posta jest taka,że mój blog obchodzi za dwa dni swój roczek! :) Dziękuje wszystkim, którzy ze mną są! :) 

2 komentarze:

 1. Dla mnie cała ta sytuacja z fanem tego zespołu jest po prostu śmieszna. Chłopak chciał być popularny i tyle...
  Świetny blog! :)
  Pozdrawiam ;)
  Kasia z rymowanemysli.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Przepraszam, że wyjeżdżam tak z tym teraz, ale dam Ci kilka rad. Jeśli chcesz, żeby Twój blog był częściej odwiedzany, zacznij robić samodzielnie zdjęcia i zadbaj o design, to bardziej będzie przyciągać tutaj ludzi :)
  Jeśli chodzi o tego chłopaka, również uważam, że chciał zdobyć popularność pośród ludzi i tyle :)

  http://seethelifeofthisbetterparties.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...