środa, 1 lipca 2015

O T W I E R A C Z!

28.06. wybrałam się na tzw. powitanie lata czyli ''Otwieracz 2015''. Impreza ta odbyła się w LPKiW Myślęcinek na polanie Różopole. Moim celem było dotrzeć na koncert Pawbeatsa i zdobycie autografu, czy to się spełniło dowiecie się poniżej. Przybyłam na godzinę 16:30, zmierzając w stronę sceny było słychać jak prezentuje się zespół Sielska, nie zaprzeczę wrażenie pozytywne jak i przybijanie piątek z wokalistą.

Po tym występie poczekaliśmy ok. 10 min i na scenie zawitał Pawbeats wraz z kwartetem smyczkowym NOVA. Przedstawiali oni kawałki zarówno z ''Utopii'' jak i inne, instrumentalnie. Między utworami zaproszony został jeden z widzów z polany, Paweł, który miał okazję zaśpiewać z Pawbeatsem i resztą. 

Po całym koncercie udało mi się zawołać Pawbeatsa wychodzącego ze sceny, który podszedł i dał mi jako pierwszej ze wszystkich autograf w albumie ''Utopia''. Nie mogę opisać co czułam w tamtym momencie, bo były to emocje nie do opisania, zobaczyć tak blisko, tak wspaniałego kompozytora jak Pawbeats było moim marzeniem, a ten autograf jest całkowitym spełnieniem moich marzeń. Jestem dumna,że pojechałam tam i spędziłam ten piękny czas na słuchaniu muzyki tego kompozytora. Naprawdę wielkie dzięki dla Marcina ♥ Poniżej znajdziecie krótką relację foto z tego wydarzenia :) 
3 komentarze:

 1. Pierwszy raz słyszę, żeby ktoś nazwał imprezę Otwieracz :D chwytliwa nazwa :) gratuluję otrzymania autografu!

  OdpowiedzUsuń
 2. "Jestem po raz pierwszy na Twoim blogu, ale na pewno nie ostatni! Wszystko mi się tu podoba! Desing, Twój sposób pisania, zdjęcia. Czekam na kolejne notki. http://queen-of-moon.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo miło! Ja też napewno odwiedzę Twojego. :)

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...